LC2V80FD Marşlı Dikey Şaftlı Tek Motor 26 HP
Loncin LC2V80FD Marşlı Dikey Şaftlı Tek Motor 26 HP
Sepette İndirim
55.991,53 TL60.860,36 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Loncin LC2V80F-D Motoru
Motor tipi: V Twin Cylinder, 4 zamanlı, OHV, zorunlu hava soğutmalı, elektrikli çalıştırma
Bu motor, susturucu sistemi ile birlikte gelir.
  • Maksimum güç: 25 HP @ 3600 rpm
  • Maksimum tork: 52 Nm @ 2800 rpm
  • Delik ve strok: 80 mm x 76 mm
  • Deplasman: 764 cc
  • Sıkıştırma oranı: 8.5: 1
  • PTO Şaftı: 1 '(25.4mm)