86UA85006LA 86" 217 Ekran 4K Ultra HD LED Televizyon
LG 86UA85006LA 86" 217 Ekran 4K Ultra HD LED Televizyon
73.643,97 TL
  • Soru ve Cevap (0)
GÖRÜNTÜ (EKRAN)
Ekran Türü
4K UHD
Ekran Çözümürlüğü
4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
Arkaplan Işık Türü
Doğrudan
Yenileme Hızı
60Hz Yerel
GÖRÜNTÜ (İŞLEMCİ)
Görüntü İşlemcisi
8.Nesil a7 4K AK İşlemci
AI Çözünürlük Yükseltme
4K Süper Yükseltme
Dinamik Ton Eşleme
Evet
AI Parlaklık Kontrolü
Evet
HDR (Yüksek hızlı)
HDR10 / HLG
FİLM YAPIMCISI MODU™
Görüntü Modu
10 Mod
Otomatik Kalibrasyon
OYUN
HGIG Modu
Oyun Ayar Menüsü
Evet (Oyun Sayfası)
ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu)
VRR (Değişken Yenileme Hızı)
Evet (60 Hz'e kadar)
AKILLI TV
İşletim Sistemi
webOS 25
USB Kamera Uyumlu
Web Tarayıcısı
Kontrol Sayfası
Akıllı Ses Tanıma
Sihirli Kumanda
Yerleşik
Akıllı Telefon Uzaktan Uygulaması
Evet (LG ThinQ)
Apple Home Uyumluluğu
Yapay Zeka Sohbet Robotu
Google Cast
Google Ana Sayfa / Hub
Sesin Kimliği
Apple Airplay ile çalışır
SES
AI Ses
?7 AI Ses Pro (Sanal 9.1.2 Up-mix)
Gelişmiş Net Ses
Evet (Otomatik Ses Seviyesi Güncellemesi)
LG Ses Senkronizasyonu
Ses Modu Paylaşımı
Eşzamanlı Ses Çıkışı
Bluetooth Surround Uyumlu
Evet (2 Yönlü Oynatma)
Ses Çıkışı
20W
AI Akustik Ayarlama
Ses Codec
AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Kılavuza bakın)
Hoparlör Yönü
Aşağı Yönde Ses Verme
Hoparlör Sistemi
2.0 kanal
WOW Orkestra
ERİŞİLEBİLİRLİK
Yüksek Kontrast
Gri Ölçek
Renkleri Ters Çevir
BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR
TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm):
1927 x 1104 x 59,9
TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm):
1927 x 1167 x 362
Kutu Boyutları (GxYxD)
2115 x 1215 x 228
Ayak Boyutları (GxD) (mm):
1532 x 362
TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg):
45,2
TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg):
45,9
Kutu Ağırlığı
58,4
VESA Uyumluluğu
600x400
BAĞLANTI
HDMI Ses Dönüş Kanalı
eARC (HDMI 2)
Bluetooth Desteği
Evet (v 5.1)
Ethernet Girişi
1 adet
Simplink (HDMI CEC)
SPDIF (Optik Dijital Ses Çıkışı)
1 adet
CI Yuvası
HDMI Giriş
3 adet (adetRC, ALLM desteği sağlar)
RF Girişi (Anten/Kablo)
2 adet
USB Girişi
2 adet (v 2.0)
Wifi
Evet (Wi-Fi 5)
GÜÇ
Güç Kaynağı (Voltaj, Hz)
AC 100~240V 50-60Hz
Bekleme Güç Tüketimi
0,5 W'ın altında