Thor OC 32GB (2x16GB) 6000MHz CL38 Intel XMP 3.0 / AMD EXPO DDR5 Heatsink Siyah Ram (LD5U16G60C38LG-RGD)
Lexar Thor OC 32GB (2x16GB) 6000MHz CL38 Intel XMP 3.0 / AMD EXPO DDR5 Heatsink Siyah Ram (LD5U16G60C38LG-RGD)
29.579,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Gecikmeyi Unut, Hızla Tanış: CL38 6000MT/s
Yeni nesil bir deneyim için CL38 kadar düşük zamanlama ile 6000MT/s1’e kadar hız sunar.
Yeni Nesil THOR Tasarımıyla Maksimum Isı Dağılımı
Tamamen yeni THOR tasarımı, üstün ısı dağılımı için katı alüminyumdan 1,6 mm kalınlığında dayanıklı bir soğutucu içerir.
Kompakt Sistemler İçin 40 mm’lik Mükemmel Uyum
Sadece 40 mm yüksekliğindeki bu bellek, kompakt PC yapıları için mükemmeldir.