product image
Lego Super Mario
(0 yorum)
Satıcı: RSBrick
Tek Çekim x 664.99 TL = 664.99 TL
01 Aralık Cuma kargoda
Ürünün Kampanyaları
discount750 TLye 100 TL - 2500 TLye 300 TL Sepette İndirim
RenkÇok Renkli
Parça Sayısı0-999
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

LEGO Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti 71388 - Çocuklar için Koleksiyonluk Oyuncak Yapım Seti (231 Parça)

 

Bu Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti (71388) ile çocukların LEGO Super Mario evrenine eğlenceli bir engel daha eklemelerini sağlayın. LEGO Mario ve/veya LEGO Luigi (figürler dâhil değildir) tabandaki kollara bastığında sallanan bir kule içerir. Çeşitli yüksekliklerde yapılabilir ve Boss Sumo Bro devrildiğinde bir Süper Yıldız Bloğu ortaya çıkar. Bu set ayrıca bir Crowber figürü içerir. (Not: İnteraktif oyun için 71360 veya 71387 Maceraya Başlangıç Seti gereklidir.)

 

Takım Çalışması Kazandırır

Çocuklar tek başlarına ya da LEGO Mario veya LEGO Luigi figürüne sahip bir arkadaşlarıyla birlikte oynayarak takım çalışması yaptıkları için bonus dijital altın kazanabilir. Yapım talimatları, yaratıcı fikirler ve daha fazlası için ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasına göz atın.

 

Gerçek Dünyada Super Mario Eğlencesi

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, ailece sevilen Super Mario karakterlerini gerçek dünyaya taşır ve trend belirleyen çocuklar için eğlenceli bir hediyedir. Maceraya Başlangıç Setleri ve Ek Macera Setleri, ayrıca Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini kişiselleştirmesine olanak tanır.

 

Bu havalı Ek Macera Setiyle LEGO Super Mario Başlangıç Setine bir Boss Sumo Bro savaşı ekle! Crowber’ı yen, sonra kulenin tabanındaki kollara basarak Boss Sumo Bro’yu salla ve devir. Göğsüne vuran düşmanın yenildiğinde daha fazla altın kazanmak için kulenin Süper Yıldız Bloğuna atla. Tek başına oyna ya da ekstra ödüller kazanmak için bir arkadaşınla ve onun LEGO Luigi veya LEGO Mario figürüyle birlikte oyna.

 

• Çocuklar bu Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti (71388) ile LEGO Super Mario evrenlerine aksiyon dolu bir dijital altın toplama engeli daha ekleyebilir.

• Göğsünü yumruklayan kollarıyla Boss Sumo Bro ve bir Crowber olmak üzere 2 ünlü düşman karakterin LEGO Super Mario oyuncak figürleri dâhildir.

• LEGO Mario ve/veya LEGO Luigi (figürler dâhil değildir) tabanındaki kollara bastığında sallanan, parçalarla yapılan bir kule içerir. Boss Sumo Bro devrildiğinde bir Süper Yıldız Bloğu ortaya çıkar.

• Bu 231 parçalı oyun seti, oyun için gerekli olan bir ile LEGO Super Mario Başlangıç Seti (71360 veya 71387) setine sahip 6 yaş ve üzeri yaratıcı çocuklar için eğlenceli bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir.

• Tek başına oynamak için harikadır ya da takım çalışmasının bonus altın kazandırdığı 2 oyunculu sosyal eğlence için Bluetooth ile bir arkadaşın LEGO Mario veya LEGO Luigi figürüne bağlanabilir (ekstra figürler dâhil değildir).

• Bu modülün temel kurulumda yüksekliği 23 cm, genişliği 20 cm, derinliği 13 cm’dir ve yeniden yapılarak diğer LEGO Super Mario setleriyle çok farklı şekillerde birleştirilebilir.

• Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncakları, ailece sevilen bir karakteri gerçek dünyaya taşır ve hayranlarına tek başına ya da başkalarıyla oynamak için genişletmenin, yeniden yapmanın ve benzersiz seviyeler yaratmanın sınırsız yollarını sunar.

• 1958’den beri katı sektör standartlarına uygun üretilen LEGO parçaları, sağlam bağlantılar ve modeller sağlar.

• LEGO yapım parçaları, titiz global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

 

Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

Parça Sayısı: 231

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

664,99 TL