idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Minecraft kaplumbağası şeklindeki bu model LEGO evinin içi ve dışı Minecraft aksiyonu ve hayvan eğlenceleriyle doludur. 3 ikonik Minecraft karakteri ve inşa edilecek harika bir yapıyla LEGO Minecraft Kaplumbağa Sahil Evi (21254) yapım oyuncağı, 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocukları için harika bir hediye fikridir. Oyuncular pencereleri, fenerleri, kapısı, yatağı, masası, çalışma masası ve fırını olan kaplumbağa şeklinde bir Minecraft oyuncak evi inşa ederler. Kaldırılabilir tavan, iç mekana kolay erişim sağlar. Kaplumbağa oyuncak evinin dışında şeker kamışı, kaplumbağa yumurtaları ve kürekli bir bambu sal içeren bir plaj alanı vardır. Tanıdık Minecraft figürleri ve çeteleri var: Kaplumbağa derisi ve miğferli bir Kaplumbağa Derisi Savaşçısı, üç çatallı bir Boğulmuş, deniz otlarını kemiren bir Kaplumbağa ve 3 yavru kaplumbağa hayvan oyuncağı. Oyunculara yönelik bu hediyenin diğer aksesuarları arasında bir dürbün ve bir harita yer alıyor. Oyun aksiyonu, yaratıcı inşaat ve hayvan bakımı hayranları bu çok yönlü oyuncağa bayılacak. LEGO Builder uygulaması, ekstra dijital eğlence için inşaatçıların modelleri 3D olarak yakınlaştırmasına, döndürmesine ve ilerlemelerini takip etmesine olanak tanır.

 

LEGO Minecraft kaplumbağa evi – Oyunculara yönelik bu hediye, ikonik Minecraft karakterlerini içerir ve 8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için çok yönlü bir yapım oyuncağıdır.

Hayvan bakımı oyuncakları – LEGO Minecraft oyuncağı, 3 Minecraft figürünün bulunduğu parçalarla yapılan bir Minecraft evi içerir: Kaplumbağa Derisinden Savaşçı, Kaplumbağa ve Boğulmuş.

Oynamanın birçok yolu – Bu yapım oyuncağı, çocuklara yaratıcı inşaat, savaş aksiyonu ve hayvan besleme dahil olmak üzere birden fazla oyun senaryosu sunar.

Aksesuarlarıyla birlikte Minecraft Yapı oyuncağı – Popüler Minecraft aksesuarları arasında dürbün, harita ve bambu sal yer alır

Diğer setlerle birleştirilebilir – Turtle Beach House, eğlenceyi daha da genişletmek için diğer LEGO Minecraft oyuncaklarıyla (ayrı olarak satılır) kolayca entegre edilebilir

Oyuncular için hediye – Bu oyun rol yapma oyuncağı, çocuklar, 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, LEGO evleri, Minecraft karakterleri ve hayvan oyuncakları hayranları için Minecraft temalı eğlenceli bir hediyedir

Minecraft gerçeğe dönüştü – LEGO Minecraft setleri, LEGO yapım parçalarının uygulamalı yaratıcılığıyla hayata geçirilen çeteler, sahneler ve özelliklerle çocuklara popüler oyunun keyfini çıkarmanın farklı bir yolunu sunuyor.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.