idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
LEGAL SKILLS 8E Tartışma, sunum ve tartışma gibi becerileri kapsayan, öğrencilerin dersleri ve daha fazlası için muhtemelen ihtiyaç duyacakları bir metin. diyagramlar ve pratik etkinlikler. Öğrencilere, davaları kullanmaktan dava açmaya kadar çeşitli yasal becerileri uygulamalı bir yaklaşımla ele alma fırsatı verilir. Dijital formatlar ve kaynaklar: Sekizinci baskı, öğrenciler ve kurumlar için çeşitli formatlarda satın alınabilir ve desteklenir. çevrimiçi kaynaklar tarafından.- E-kitap, yerleşik öz değerlendirme etkinlikleri ve bir dizi destekleyici video ve ekstra öğrenme desteği sunan bağlantılar içeren multimedya içeriğinin yanı sıra mobil bir deneyim ve kolay erişim sunar: - E-kitabı zenginleştiren çalışma araçlarının tümü, basılı kitabın yanında kullanılmak üzere bağımsız çevrimiçi kaynaklar olarak da mevcuttur. Kendi kendine test sorularının yanıtlarını ve kitaptaki pratik alıştırmaları ve kullanılan tüm anahtar kelimelerin ve terimlerin bir sözlüğünü içerirler.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.