AMPLE-12PAK Taşınabilir 1600W 12 inç İkili Aktif Pasif Hoparlör Ses Sistemi Paketi
Lastvoice AMPLE-12PAK Taşınabilir 1600W 12 inç İkili Aktif Pasif Hoparlör Ses Sistemi Paketi
48.990,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
! DİKKAT: Bu Sistem Akülü Değildir, 220V Şebeke Elektriği ile Çalışır !
Ürün Özellikleri
Hibrit Güç Yapısı: Bir adet aktif ve bir adet pasif 12 inç hoparlör ile toplam 1600W maksimum ses çıkışı.