idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Ürün Özellikleri Lansinoh Natural Wave Biberon Emziği - Hızlı Akış Lansinoh® NaturalWave® Biberon Emziği, bebeklerin içgüdüsel olarak anne göğsünde uyguladıkları "dalgaya benzer” emme hareketini emzikte de rahatça uygulayabilmelerini sağlayarak doğal emme hareketini destekler. Lansinoh® NaturalWave® Biberon Emziği ile emzirme düzeni oturmuş bebeklerin biberonu kolay kabul etmeleri ve anneleriyle bir araya geldiklerinde emmeye geri dönmeleri desteklenir. Bebekler süt akışını kontrol edebilirler. Bebeklerin doğal beslenme hareketlerini sürdürmeyi desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır.* *RAMS, "Clinical research of Pigeon Peristaltic PLUS™”, Moscow, 2013 & Woolridge et al., "How Breast-Fed Babies Bottle Feed”, Leeds, 2011 NaturalWave® Biberon Emziği doğal ağız ve çene gelişimini destekler. BPA ve BPS içermez. Biberon emziğinin ucu; bebeğin süt akışını kontrol edebilmesini sağlar. Dikey şeritler; biberon emziğinin yapısını güçlendirir ve daralmaları önler. Ekstra yumuşak, esnek silikon; bebeğin damağına adapte olur ve dalgaya benzer dil hareketini emzik üzerinde uygulamasını destekler. Antikolik hava giriş sistemi; kolik sancısının potansiyel sebebi olan hava yutmayı azaltır. Geniş ve kalın dokulu taban; kolay kavramayı destekler. Tüm Lansinoh biberonları ile uyumludur. Yavaş, orta ve hızlı akışlı NaturalWave® Biberon Emziği çeşitleri mevcuttur.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.