idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Pınar Boylu Gogulan'ın kaleme aldığı Lacivert, kişisel gelişim kitaplarına ve özellikle de regresyon ve Recall Healing'e meraklı okuyucuların gözünden kaçmayacak bir kitap. Son dönemlerin popüler terapi sistemlerinden birisi olan Recall Healing hakkında temel bilgilere sıkılmadan, bir çırpıda ulaşabilirsiniz. Yazarın kendi hayatından kesitlerle başladığı kitabın sayfalarında ilerlerken kendi hayatınızı gözden geçirmeye başladığınızı fark edeceksiniz. Oldukça yalın ve bir o kadar da samimi bir dille karşılaşacağınız kitabı bir solukta okuyabilirsiniz. Dilerseniz eserin konusunu biraz daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

 

"Lacivert" adlı kitabı neden okumalısınız?

Pınar Boylu Gogulan'ın kendi yaşamından kesitlerle başlayan Lacivert, son dönemlerde oldukça popüler bir yaklaşım olan regresyon ve Recall Healing'e meraklı okurlar için giriş niteliğinde. Oldukça sade bir anlatıma sahip olan kitap, okuyucunun sorunlarına çare ararken öncelikle kendisi ile yüzleşmesini öneriyor. Bunun yanı sıra aile geçmişimizin iyileşme için son derece önemli olduğunu vurgulayarak aradığımız şifaya kendimizi ve geçmişimizi sorgulayarak ulaşabileceğimizi anlatıyor. Tüm bunları yapabilmesi için okuyucuya, hastalıkların psikosomatik sebeplerine ve bunlara dair regresyon çalışmalarına örneklerle değiniyor. Günümüzde son derece popüler olan ve "iyiliği geri çağırma” olarak tanımlanabilen Recall Healing, yazar için son derece kilit bir noktada duruyor. Modern tıbbı destekleyen bir terapi sistemi olan Recall Healing, çeşitli hastalık semptomlarının geçmişte bilince yerleşen bazı travmalardan kaynaklandığını iddia ediyor. Bu travmaların asıl sebebi bilindiğinde ise kişinin şifalanabileceği yönünde çalışmalar yapılıyor. Pınar Boylu Gogulan, Lacivert adlı kitabında örnekler sunarak okuyucuyu bu terapi sistemiyle tanıştırıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Pınar Boylu Gogulan'ın ikinci çocuğunun doğumu esnasında ölüme yakın bir deneyim yaşamasının ardından Recall Healing'e ilgi duymaya başladığını biliyor muydunuz? Yazar, yaşadığı oldukça travmatik bu durumdan Recall Healing sistemi sayesinde kurtulunca dünyasını da tamamen değiştirmeye başlayarak asıl mesleği olan finans alanını bırakır. Hatta regresyonun kendi yaşamındaki olumlu döngüsünü fark eden yazar, bunu insanlarla da paylaşmayı amaç edinerek çeşitli çalışmalar yapar. Gogulan'ın tüm bu dönüşümünün izlerini görmenizin mümkün olduğu bu eseri, Libros Kitap 2017 yılında yayımlar.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

175 sayfadan oluşan Lacivert'i beğendiyseniz yine aynı yazarın Mor - Kim Değilsin? ve Siyah Gölgen de Sensin kitaplarını da okuyabilirsiniz. Bir üçleme olan kitap dizisi ile regresyon ve Recall Healing sistemine dair merak ettiklerinize sade bir dille ulaşabilirsiniz. Bunların dışında yazarın Lal: Aşk- Hakikat'ine de göz atabilirsiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.