idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

' Öztaş’ın yazdığı KUŞATMA İHANET AÇLIK kitabını da okudum. Her sayfa­sında sanki Antep Harbi’ni yaşıyordum, zaman zaman gözyaşlarımı tutamadım ve çok etkilendim. Kitabı okuyup bitirdiğimde ellerimi açıp Tanrıya yalvardım: “Ne bu şehir, ne bu ülke ve ne de bu ulus bir daha kurtuluş savaşı vermek zorunda kalmasın!” dedim. Akşam oğlum Ömer ve kızım Zeynep’i karşıma alıp elimde kitap, buğulu gözlerimle titreyerek şunları söyledim: Bu kitap atalarımızın onurlu direnişinin destanıdır. Sizler okuyunuz, sizlerden sonra da torunlarım okusun, sizlere bırakacağım tek mirastır. Her kitabı okuyup bitirince daima son sayfaya not düşerim. Antep Savaşı’nın son sayfasına ise şu notu yazdım: Kaya öğretmenim eline, yüreğine sağlık.

Dr. Samet BAYRAK

‘Elinize sağlık. Bize geçmişimizi irdelemeyi, bilmeyi öğrettiniz. Her satırını çölde susayan bir insanın susuzluğunu giderircesine içerek okudum ve beni bu kadar saran, mutlu eden bir kitap okumadığımı da belirtmek isterim. Tebrikler...

Ahmet Özkök

‘KUŞATMA İHANET AÇLIK Romanınızı okuyunca aynı zamanda yetkin bir araştırmacı, iyi bir romancı ve ince bir mizahçı olduğunuzu da öğrendim... Bir solukta okunan romanınızda Ulusal Kurtuluş Savaşımızı ve ünlü Antep Savunmasını, Ermeni ihanetini, Yunan zulmünü, sahte batı uygarlığını akıcı üslubunuzda okumak gerçekten büyük bir zevk ve hayranlıktı....

Banu ORTAKAYA

‘Kaya Öztaş’ın “Kuşatma, İhanet, Açlık” romanı daha ilk sayfasından başlayarak kuşattı beni. Hiçbir yazar, okurları o günlere taşıyan, böylesine kapsamlı bir belgesel roman yazmamıştı. Bir ilk olmasının yanı sıra, özgürlük aşkına aşanan katlanılamaz açlığın boyutlarını, şimdiye dek açıklanmasından çekinilen kimi gerçekleri, ihanetleri, büyük bir yüreklilikle ilk kez Kaya Öztaş ele alıyor.

Fevzi GÜNENÇ

‘Kaya Öztaş, KUŞATMA-İHANET-AÇLIK’TA hem Antep Savaşı’nı hem de Kurtuluş Savaşı’nın bütün ayrıntıları ve ana hatları ile anlatıyor. Romanı okuyan hem Antep Savaşı’nın hem de Kurtuluş Savaşı’nın bütün gizlerini anlıyor. Ga­ziantepliyim diyen kişi bu romanı alıp okumalıdır. Bu romanı okumakla Gaziantep kahramanlığına olan hayranlığımız bir iken bin olur.

Av. Eren Bilge BALTA

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.