idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Basit hikâyeleri ve renkli çizimleriyle tanınan ünlü çizer Roger Hargreaves’in çocuk kitapları son 25 yılda popüler kültürün bir parçası olmaya devam ediyor. Küçük Bayan serisinin yeni kitabı olan Küçük Bayan Cesur; hikâyesi ve içnde yer alan renkli çizimleri sayesinde çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. 0-6 yaş arası çocuklara hitap eden eser, çocuklara cesur olmanın önemini vurguluyor. Gelin, Küçük Bayan Cesur adlı eseri daha yakından inceleyelim.

 

"Küçük Bayan Cesur" adlı kitabı neden okumalısınız?

Küçük Bayan Cesur; inandığı şeylerin arkasında duran, konuşmaktan korkmayan ve arkadaşları dahil sevdiği şeyleri savunmaktan korkmayan dünyanın en cesur insanının hikâyesini anlatıyor. Küçük Bayan Cesur, uçurumun kenarına inşa edilmiş bir evde yaşıyor. Küçük Bayan Güçlü’nün aksine o yükseklikten asla korkmuyor. Küçük Bayan Otoriter’in aksine gök gürültüsü ve fırtınadan, Küçük Bayan Uzun’un aksine örümceklerden ve herkesin korktuğu Bay Kaba’dan da korkmuyor. Eğer bir arkadaşının başı belada ise hiç tereddüt etmiyor ve yardımlarına koşuyor. Küçük Bayan Cesur’un cesareti, onu yeni şeyler denemeye teşvik ediyor. Küçük Bayan Utangaç, tıpkı en yakın arkadaşı Küçük Bayan Cesur gibi olmak istiyor. Bir gün bu iki arkadaş ormanda piknik yapmaya gidiyor. Piknik yaparken birden kızgın bir dev ile karşılaşıyorlar. Dev, kocaman parmağı ile Küçük Bayan Cesur’u göstererek onu altın yumurtalarını çalmakla suçluyor. Sizce bu dev karşısında Küçük Bayan Cesur ile Küçük Bayan Utangaç ne yapacak? Hiçbir şeyden korkmayan Küçük Bayan Cesur, devden korkacak mı? Bu soruların cevabı ve daha fazlası Küçük Bayan Cesur adlı eserde sizi bekliyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Küçük Bayan Cesur adlı eserin bir seriye ait olduğunu biliyor muydunuz? Orijinal adı Little Miss Brave olan serinin yazarı Roger Hargreaves, aynı zamanda ünlü bir karikatürist. 1981 yılında oluşturulan Little Miss adlı serinin 39. kitabı olan eser, Roger Hargreaves’ın oğlu Adam Hargreaves tarafından 2021 yılında yaratılır. Hikâyesi ve çizimleri Roger Hargreaves'in oğlu Adam Hargreaves tarafından yapılan Küçük Bayan Cesur; serinin 50. yıldönümü kutlamalarında yapılan oylama sonucu Küçük Bayan kadrosuna dahil edilir. Okurlar tarafından büyük ilgi gören kitap, birçok dile çevrilir. Fransızcaya Madame Courageuse, İspanyolcaya Doña Valiente olarak çevrilen eser, Türkçeye ise Küçük Bayan Cesur olarak çevrilir. Toplam 32 sayfadan oluşan Küçük Bayan Cesur, 2022 yılında Doğan Çocuk etiketiyle raflarda yerini alır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Küçük Bayan Cesur adlı eseri beğendiyseniz ve Roger Hargreaves renkli dünyasına dahil olmak istiyorsanız Küçük Bayan YardımseverKüçük Bayan DüzenliKüçük Bayan İkizlerKüçük Bayan SihirKüçük Bayan Günışığı ve Küçük Bayan Şanslı adlı eserini okuyabilirsiniz. Ayrıca Roger Hargreaves tarafından oluşturulan Mr. Men adlı seride yer alan Bay KomikBay SakinBay PasaklıBay Unutkan ve Bay Cesur adlı eserlere de göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.