idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kitlelerin Ayaklanışı, İspanyol filozof Jose Ortega Y Gasset’nin en ünlü eserlerinden biridir. İçeriğinde değindiği konu ve bakış açısıyla da çağdaş düşünce tarihinin dikkate değer eserlerinden biri olarak nitelendirilir. Fikri kurgusu cüretkâr, üslubu ve kullandığı argümanlarla etkileyici bir eser olan Kitlelerin Ayaklanışı 1929 yılında okuyucuyla buluşmasına rağmen hâlâ güncelliğini korumaktadır. Kitleleri, onların arzularını, iktidarı ele geçirme çabalarının nedenlerini ve kitlenin tarihsel gelişimlerini anlamak istiyorsanız Ortega Y Gasset’in bu kitabı sağlam bir alternatif olarak size büyük bir fırsat sunuyor. Kitabın günümüz sorunlarını neredeyse yüzyıl öncesinden görmesi de Ortega Y Gasset’i filizofluğunun yanı sıra bilimsel bir kahinliğe de taşıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.