4/5 - 46 Kişi Yorum Yap, Kazan!
18,46 TL
27,0 TL %32
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 19 Ağustos (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 20 Ağustos
Standart Teslimat : 21 Ağustos - 23 Ağustos
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Bir zamanlar, bir ülkenin en güzel denizine bakan bir evde üç kız kardeş yaşardı. İsimleri Türkân, Dönüş ve Derya idi. Babaları Sadık Bey ve anneleri Nesrin Hanım’la birlikte geceleri kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlardı.

Türkân, Dönüş ve Derya’nın, Ayvalık’ın çam kokulu sokaklarında geçen masal gibi çocukluğu, onları yetişkin dünyasının acımasızlığına hazırlamamıştı belki. Hiçbir hayatın, hiçbir seçimin göründüğü kadar kolay olmadığını, bazen en büyük, en akla gelmeyecek sırların en güvendiklerimizin kalbinde saklandığını, en korkulacak hastalıkların gün gelip geçmişi derleyip toplayabileceğini anlamak zaman istiyordu.

Ve zamanın ilaç olmadığı bir yara var mıydı dünyada?

Ayvalık’ın denize uzanan taş sokaklarından, nice yaşamlar görüp geçirmiş zeytin ağaçlarından, hayatın kaynağından akan suyundan, eski evlerinden doğmuş bir aile hikâyesi Üç Kız Kardeş. Bir mutsuzluk hikâyesi değil; neşeli günleri yâd ede ede iyiliğe dönüşün hikâyesi. İyileşmenin yolculuğu…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%58,7
%19,6
%10,9
%6,5
%4,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

17.06.2019

Düşünmeden alın.

İclal Aydın’ı ilk kez okudum ve o kadar sade akıcı bi anlatımı vardı ki. Hem meraktan bitirmek istedim hem de hikayedenin güzelliğinden bitmesin istedim. Anlatımı, akıcılığı, konusu herşeyiyle harika bi kitaptı. Herkese öneririm. Düşünmeden alın.

08.05.2019

Üç Kız Kardeş

İclal Aydın'ın ilk kez bir kitabını okudum ve bu kitabın devamlılığını sağlayacak kitabı ve diğer kitaplarını da okumak için sabırsızlanıyorum.Kurgudaki anlatımla, zaman zaman geçmişe giderek sonra şimdiki zamana dönmesi ile her daim merak duygusunu yüksekte tutmuş. Finalde ise merak uyandıran konuların sonuca bağlama şeklini çok başarılı buldum. Okuyucu yaşananları kitap bitene kadar dinamik bir şekilde takip ediyor. Kısacası anlatımını ve hikaye kısmını  başarılı buldum.Teşekkürler İclal Aydın. Kitabın bana iyi geldi.

09.04.2019

herkez kendinden bişey bulabilir

1 günde bitirip agmaktan kendimi alamadıgım bir kitap.Kitabın ilerleyişi mükemel

;
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız