idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Gulyabani dizimize adını veren, şiirimizin özgün ismi Seyhan Erözçelik’in bütün şiirleri Haydar Ergülen’in editörlüğü ve önsözleriyle iki cilt* olarak 160. Kilometre’de.

Kitap Bir - Tüm Şiirler (1980-1996)’da yer alan kitaplar: Kır Ağı, Yeis ile Tabanca, Hayal Kumpanyası, Şehir’de Sansar Var!, Gül ve Telve.

Kitap İki - Tüm Şiirler (1994-2011)’de yer alan kitaplar: Kitap, Bitti., Kara Yazılı Meşkler, Yağmur Taşı, Vâridik, Yoğidik., Pentimento, Kalanlar: Seyhan Erözçelik’ten Siyasi Şiirler.

“Bu hayat hakkında herkes pek güzel, çok hoş şeyler anlatabilir, ama şiirlerini okuyanları daha da renkli bir hayatın beklediğini söyleyebilirim. Ben de şimdi, tanık olduğumu sandığım bu hayatı Seyhan’la yeniden yaşayabilmek için şiirlerini bir kez daha okumaya gidiyorum.”

Haydar Ergülen

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.