idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kitabu’d-Dua (Sahîh-i Buhâri’de Müslümanın Duası) adlı bu kitap, matbaaya teslim ettiğim Sahîh-i Buhâri şerhimden iktibas edildi. İmam Buhâri’nin “Sahîh” adlı eserinde “Dua Kitabı” olarak isimlendirdiği bölümün şerhi olan bu kitabı, duanın önemi ve konumundan dolayı kaleme aldığım şerhten ayrı bir şekilde bastırmak istedim.
Şüphesiz dua yüce bir ibadettir. Onunla Allah’a sığınır, O’nun katındakilerini arzularız. Rabbimiz de kitabında duaya teşvik etmiştir: “Bana dua edin, kabul edeyim.” “Allah'tan lütfunu isteyin”
Şüphesiz dua yüce bir ibadettir. Tevhid, ihlas ve Nebi (sallallahu aleyhi ve sellem)’e ittibayı hayata geçirenlere müjdeler olsun. Allah (azze ve celle) şöyle buyurmaktadır: “Kullarım sana, beni sorduğunda (söyle onlara): Ben çok yakınım. Bana dua ettiği vakit dua edenin dileğine karşılık veririm. O halde (kullarım da) benim davetime uysunlar ve bana inansınlar ki doğru yolu bulalar.”
Bu kitapta kulun Rabbine duası zikredildiği gibi dünya ve âhirette ona fayda sağlayan şeylerin istenmesi, zarar verenlerin def edilmesi, acı verenlerin engellenmesi konu edildi.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.