product image
Kitap Formatı
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Tanrı'nın doğum günü'nün okuyucularının hayatını değiştiren içeriği, özellikle kalın kitap okumayı sevmeyenler için pratikleştirildi. Kişiye özel kitap haline getirildi. İnsanların yanından ayırmaması için birebir sigara paketi olarak satışa sunuldu. Ele tam oturabilmesi için kartlar iskambil kağıtları esas alınarak dizayn edildi.

Sistem nasıl çalışıyor?
Kişinin bir türlü aşamadığı bir soruna odaklanması ve üç ayrı seri halinde bulunan kartlardan birer adet seçmesiyle sistem çalışmaya başlıyor.

Elif serisi, Lam serisi ve Mim serisi birer adet seçilerek yanyana getirildiğinde birbirlerine tamamlıyorlor ve ortaya bir mesaj çekirdeği çıkıyor. İşte sorunun yanıtı bu mesajda gizli.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 60

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğumgünü

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.