idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sonic Takımı, Metal Virüs`ü yendi ancak işler normale dönmekten çok uzak. Neyi kaybettiler ve hangi kötü adamlar saldırı fırsatını değerlendirecek? Metal Virüs Efsanesi`nin ardından dünya değişti. Yeniden inşa başlarken kahramanlar ve kötü adamlar gelecek için planlar yapıyor. Ancak Dr. Eggman, düşmanlarını kesin olarak alt etmeye kararlı yeni bir saldırı başlatırken bile bir kahraman hâlâ kayıptır. Yeni zorluklarla ve bir dostun mirasıyla karşı karşıya kalan Direniş, müttefiklerinin tam desteği olmadan galip gelebilecek mi? Ama önce, 'Metal Virüsünün Anlatılmamış Hikayeleri!' Dr. Eggman`in teknolojik vebası dünyayı kasıp kavururken, Sonic`in en büyük müttefiklerinden bazıları ve en kötü niyetli düşmanları bu tehditle tek başlarına yüzleşmek zorunda! Virüsün en karanlık günlerine ait altı hikayede yürek burkan trajedilere ve şaşırtıcı cesaret eylemlerine tanık olacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.