idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Tutkulu bir aşktan macera dolu bir serüvene yolculuk yapmak ister miydiniz? Kırmızı Kurabiye tam da bu türde kaleme alınmış bir eser! Kırmızı Kurabiye, gerçek aşk, takım ruhu ve dostluk arasındaki bağı gösteren bir roman. Bu ögeleri bir arada işleyerek okurun gönlünü fetheden kitabı çok seveceğinizden eminiz! Gelin, romanın içeriğinden kısaca bahsedelim.

 

"Kırmızı Kurabiye" adlı kitabı neden okumalısınız?

Zeynep Sahra'nın yoğun duygular üzerine inşa ettiği bu roman duyguların ve karakterlerin değişimi üzerine kurgulanıyor. Okur, gerçek aşkı ve kendini bulma sürecini âdeta yazarın gözünden izliyor. Roman, İtalya'nın Verona şehrinde geçiyor. Sahra ve Emir'in aşkı ile başlayan hikâye, sayfalar ilerledikçe bu iki karakterin değişimine sahne oluyor. Hikâyede Emir, âşık olduğu kadından bir süre uzaklaşıyor. Bir gün tesadüfen bir düğüne katılan genç adam, düğünün sonuna gelindiğinde kendisini kaçmaya çalışan geline yardım ederken buluyor. Emir kadına yardımcı olurken kadının hayatına dair pek çok bilgi öğreniyor ve ona birtakım sözler veriyor. Hiç beklemediği anda başına açılan işlerden nasıl kurtulacağını düşünürken olaylar tamamen onun kontrolünden çıkıyor. Sempatik karakteri ile çok seveceğiniz Emir'in olaylar sırasında Sahra ile arasına sırlar giriyor. Olaylar seyrederken kitabın sonunda "Sahra ile Emir kavuşabilecek mi?" sorusunun yanıtını merakla bekliyor olacaksınız. İlgi çekici kurgusu ve son derece yalın diliyle bu sürükleyici romanı okumaktan keyif alacaksınız. Seyahat ederken, kahvenizi yudumlarken veya dinlenmek istediğiniz zamanlarda size arkadaşlık edebilecek romanın hiç bitmemesini isteyebilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kırmızı Kurabiye adlı romanın ülke çapında yüksek satış rakamlarına ulaştığını, satışa açıldığı ilk 72 saatte 50 bin baskının tükendiğini biliyor muydunuz? İlk basımı 2021 yılında yapılan kitap, bir serinin devamı olduğu için okurlar tarafından merakla bekleniyordu. Ren Kitap tarafından yayıma hazırlanan eser, 608 sayfadan oluşur. Genç yazarın bu romanının aynı basımevinden çıkan İngilizce versiyonu da mevcut. Roman, İngilizce çevirisi sayesinde sadece Türkiye'deki okurlarla değil tüm dünyadaki edebiyatseverler ile buluşuyor.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yazar Zeynep Sahra'ya ait diğer kitapların genç okurlar arasında çok popüler olduğunu, okurlardan övgüler aldığını biliyor muydunuz? Kırmızı Kurabiye yazarın seri olarak yayımlanan üçüncü kitabı. Bu kitaptan önce basılan serinin ilk kitabı olan Ayçöreği ve ikinci kitabı olan Elmalı Turta kitaplarını da okuyabilirsiniz. Ayrıca bu seriyi sevdiyseniz yazarın Broke & Light ve Dün Bugün Yarın ve Sonsuza Kadar adlı kitaplarını da incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.