idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kırılma Noktası’nda, gündelik hayatın tedirginliklerini, dümdüz akıp giden zamanda yaşanan ani çatırdamaları, kendinizi buluverdiğiniz virajları anlatıyor Oğuz Dinç. Ufacık bir olay, ufacık bir duygu, içe işleyen bir bakış, her öyküde başrol olmaya hak kazanıyor ve kimi zaman tebessüm, kimi zaman hüzünle hatırlanacak engin bir anlatıya dönüşüyor. Gerginlikler, endişeler, yaşam çabasını özetleyen, çoğu insan için bir anekdottan ibaret olacak anlar Kırılma Noktası’nda sahnelendikçe, görmezden geldiklerinizi görmeye, hayatı daha yakından hissetmeye başlıyorsunuz.

İşte vapurun kenarındalar. Kadın huzur buluyor. Gönülleri yabancı ama insan insana muhtaç. Kadın, için için hıçkırır gibi. Ağlıyor mu? Adam bakmıyor. İstiyorsa ağlasın. Kadının ağlayıp ağlamadığını akşam omzuna soracak. Merak ederse. Aklında kalırsa. İnsan, insana muhtaç.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.