product image
Vulgus Yayınları
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 100 TL = 100 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2022
Hamur Kalitesi2. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kimliğin Kimliği’nin iki temel meselesi var. Bunlardan ilki, kimliğin bir kavram olarak seyrini takip etmektir. İkincisi ise, kimliğin nasıl inşa edildiğini soruşturmaktır. Mustafa Altunoğlu, kimliğin nasıl inşa edildiği sorusuna cevap bulma çabası içinde yol alırken psikolojinin/psikanalizin (Freud, Piaget, Erikson, Kohlberg), simgesel etkileşimciliğin (Mead, Goffman), fenomenolojinin/fenomenolojik sosyolojinin (Husserl, Schutz) ve son olarak eleştirel teorinin (Habermas) temel önermelerinden ve kavramlarından hareket etmektedir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

100,00 TL