product image
Edebiyatist
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 168 TL = 168 TL
11 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2022
Hamur Kalitesi2. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Racco Baba der ki; bu kadar yaşanmışlık, bu kadar olay, bu kadar kurgu umulur ki bizi büyütür. Büyüdükçe yeni şeyler teşhis ediyor olmanın verdiği farkındalığı bize aşılar ve bu yolla artık tecrübe sahibi, hayat karşısında ne yapacağını bilen, krizleri aklıselim şekilde yönetebilen bireylere çevirir. Yani kendini tamamlama noktasında sana büyük şevk ve heyecan verir. Yeni denizlere yelken açmanı, yeni hedefler belirlemeni, yeni bir sabaha günaydın demeni sağlar. Hayat senin, yaşam senin, gelecek senin asla vazgeçme, vazgeçmek bize göre değil. Umutsuzluk ve eylemsizlik bize göre değil. Dolayısıyla son söz olarak diyoruz ki keşke, yavaş yavaş acele etseydim. Gelecek zaman olur ki, belki büyürüm. Esen kalın…

Racco Baba

RACCONİZM, Benim Dedem de Paşaydı ile hayatımıza giren Racco Baba, hikâyeleriyle yaşama başka yerlerden bakmayı öğretti bize. Gönlümüzde koca çınar Ahmet Sönmez’ in deyişiyle “Eski İstanbul sokaklarında kulağı kesik bir delikanlı.” Belki de bir modern zaman filozofudur o. Elinizdeki kitapta söyledikleri, onun kulağındaki kesikle sizin kulağınızdaki küpe arasına ince ama kuvvetli bir köprü kuracak, naraları belki de ömrübillah zihninizde çınlayacak. Eğer bir gün, hayat denen bu yolda üşürseniz onun ceketini sırtınızda, cesaretini ruhunuzda, delikanlılığınızı ruhunuzda hissedeceksiniz. Kim bilir belki bir gün kendi hikayesini de anlatır bize.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

168,00 TL