idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Her çocuk arkadaş edinmek için bir insana ihtiyaç duymayacak kadar geniş bir hayal gücüne sahiptir. Kerem’in gölgesi de onun yol arkadaşı, sırdaşı, en yakını... Kitapta bir çocukla gölgesinin masalsı yolculuğunu, bilimsel bilgiler ışığında eğlenceli diyaloglarla aktarmaya çalıştık. Geleceğimiz uzayda. Uzayın sonsuz gizemleri hem çocukların ilgisini çekmekte hem de anlaşılmasını zorlaştırmakta.

O yüzden çocuklarımızın Güneş Sistemi’ndeki gezegenlerin genel özelliklerini öğrenmelerine yardımcı olmak istedik. Asıl amacımız, kitabı okuyan çocuğun büyüdüğünde bu bilgilerle karşılaşınca Kerem ve Dabıda’yı anımsamasını sağlamak, onun aklında, kalbinde silinmez bir iz bırakmak... Ayrıca kitap üzerindeki karekodu telefonunuza okutarak kitap içeriğiyle ilgili sorulara ve kitabın sesli haline ulaşabileceksiniz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.