idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (3)
  • Soru ve Cevap (0)

İçsel yolculuğunuza rehberlik edecek bir eser mi arıyorsunuz? Cevabınız "Evet!" ise Kendinle Savaşma Sanatı kitabı tam size göre! Fumitake Koga bu eserinde hayatın anlamını ve mutluluğunu bulmak için okuyucularına eşlik ediyor. Kişisel gelişim kategorisinde çok okunanlar listesine giren bu kitap, okuyuculara yeni bir bakış açısı da sunuyor. Gelin, birlikte bu değerli esere bir göz atalım!

 

"Kendinle Savaşma Sanatı" adlı kitabı neden okumalısınız?

Kendinle Savaşma Sanatı beş bölümden oluşuyor ve kitabın her bölümünde pek çok farklı felsefi soruna dair görüşe yer veriliyor. Bir filozof ve genç bir adamın diyalogu şeklinde ilerleyen kitap, hayat ve insanlar hakkında birçok felsefi konuya parmak basıyor. 296 sayfa boyunca okuyucular, Genç ve Filozof adlarına sahip iki karakter arasında geçen diyaloglarla,hem kendilerinin hem de karakterlerin hayatlarına ve bakış açılarına dair birçok yeni fikre sahip oluyor. Kitapta duygulardan insan ilişkilerine kadar birçok felsefi soruna ışık tutularak pek çok felsefi ve psikolojik kavrama da değiniliyor. Freud ile Jung'dan Adler'a kadar birçok psikolog ve psikoterapistin çalışmaları da eserde yer alıyor. Kendinle Savaşma Sanatı'nda sosyoloji, psikoloji ve kişisel gelişim konuları da okuyuculara aktarılıyor. Fumitake Koga okuyucular için akıcı ve sade bir üslup kullanıyor. Kitap, okuyucuların kendi hayatlarıyla savaşma stratejisine ve felsefesine sahip olmaları amacıyla yazılıyor. Mutluluk psikolojisi ve hayatı düzenlemek gibi mottolar ile yazılan eser okuyuculara yeni ve pozitif bir hayat görüşünün yollarını anlatıyor. Kişisel gelişim kategorisindeki bu kitapta her okuyucu kendinden bir parça bulacak! Her kütüphanede bulunması gereken soluksuz okunacak bir baş ucu kitabı.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Fumitake Koga'nın Kendinle Savaşma Sanatı kitabı ile 2016 yılında Audie İş ve Gelişim Ödülleri'ne aday gösterildiğini biliyor muydunuz? Koga kişisel gelişim, psikoloji, edebiyat alanlarında kitaplar yazar ve eserleri dünya çapında birçok farklı dile çevrilir. Kendinle Savaşma Sanatı, yazarın Türkçeye çevrilen tek eseri. Belgin Selen Haktanır'ın Türkçeye çevirdiği eser Japonya'da 3.5 milyon kopya satar. Koridor Yayıncılık tarafından basılan eser, okuyucuların daha anlamlı bir hayat görüşüne sahip olmalarında onlara yardımcı olur. İlk basım yılı 2019 olan kitap kişisel gelişim kategorisinde çok satanlar arasında yer alır. Siz de psikoloji alanında beyin fırtınası yapan bu eserle yaşam bilgeliğinizi artırabilirsiniz!

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Fumitake Koga'nın kaleme aldığı Kendinle Savaşma Sanatı adlı eseri beğendiyseniz dünyaca ünlü Yazar Matt Haig'in Rahatlama Kitabı-Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan DüşüncelerGece Yarısı Kütüphanesi ve Nevrotik Bir Gezegenden Notlar adlı eserlerine de göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.