idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hiç vicdan azabı, suçluluk ya da yetersizlik gibi duygular hissettiğiniz oluyor mu?
Bu duygular, insanların zaman zaman deneyimlediği karmaşık duygulardandır. Kimi zaman birini incittikten sonra veya başkalarının zor durumlarını gördüğümüzde vicdan azabı çekebiliriz. Hiç elimizde olmayan nedenlerle birine “hayır” diyebilmek bile bize suçlu hissettirebilir. Birine yardım edemediğimizde ya da bazen daha iyi olabilmemiz için aldığımız geribildirimlerden sonra dahi yetersiz hissedebiliriz. Bu güçlü duygular bazen bizi yönlendirirken bazen de gereğinden fazla baskı yapabilir.
Kendinizin Dostu Olun, vicdan azabını anlamanıza ve üzerinizde gereksiz yük oluşturan kısımlarından kurtulmanıza yardımcı olabilecek araçlar sunuyor. Kişisel davranış kurallarınızı daha az suçlu hissedecek şekilde nasıl ayarlayacağınızı, başkasına ait olan suçluluk duygusundan nasıl kurtulacağınızı ve size ait olan suçluluk duygusunun sorumluluğunu nasıl alacağınızı ve gerektiğinde geri kalanını başkalarıyla nasıl paylaşacağınızı da gösteriyor. 
Özellikle kendinizi affetme konusunda harika bir rehber!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Ilse Sand
Çevirmen:Defne Yazıcıoğlu

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.