idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kendinizi Onurlandırın, günümüzün kilit paradoksları ve stres etkenlerinden biriyle başa çıkmak için ustalıkla yol gösteriyor: Başkalarının ihtiyaçlarıyla kendi ihtiyaçlarımız arasında, vericilik ve alıcılık arasında denge kurma paradoksuyla. Başkaları için ödün vermeli miyim yoksa vericiliğim kendime yönelik mi olmalı? Cömert mi olmalıyım yoksa sınırlar mı çizmeliyim? Bunun gibi gerilim noktaları yaşamın yalnızca doğal bir parçası değil, yaşamın ta kendisidir.

Modern toplum dengeyi tekrar sağlamamıza yardım edecek yeterli donanıma sahip değilken, Doğu'nun ve Batı'nın bilgeleri konunun uzmanlarıdırlar. Kendinizi Onurlandırın, onların bizlere verdiği uygulanabilir ve şaşırtıcı tavsiyeleri inceliyor.

Yazarın bize anlattığı üzere, kişinin kendini onurlandırması, kendisini neden ve nasıl şımartabileceğiyle ilgili değildir. Ona ihtiyacı olanlara sırtını çevirmek de değildir. Vericilik ve alıcılığı çevreleyen konular bundan çok daha derindir, diyor Patricia Spadaro. Kendinizi onurlandırdığınızda, içinizdekinin en iyisine yaşam verir, saygı gösterir, onu takdir edersiniz. Bu da yaratıcı ve bereketli bir vericiliğe dönüşerek karşılığında başkalarını onurlandırır.

Vericilik ve alıcılık arasındaki hassas dansta ustalaşmak yaşamımızın hemen her anında karşımıza çıkan bir görevdir. Elinizdeki bu değerli eser, yaşam dansında ustalaşmak için size güç kazandıracak, içten öneriler sunmakta. Kendinizi Onurlandırın'ın bir o kadar önemli yanı da size dengede kalmak için sunacağı adım adım rehberliktir. Çünkü bu adımları öğrendiğinizde artık dansınızı sergileyebileceksiniz ve asıl sihir de o zaman başlayacak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Patricia Spadaro
Çevirmen:Seçil Sönmez

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.