idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Herhangi bir konuşmayı etkili bir hâle getirmek için beyni değiştiren yeni bir strateji!
Bu güçlü kitapta, nörobilimci Dr. Andrew Newberg ve iletişim uzmanı Mark Robert Waldman, dilin insan beyni üzerindeki etkisini derinlemesine inceliyor. Kelimelerin gücünü keşfeden yazarlar, insanların nasıl düşündüğüne, hissettiğine ve davrandığına bağlı olarak onları dönüştürebilecek sihirli ifadelerin nasıl kullanılabileceğini ortaya koyuyor.
Nöroloji ve iletişim bilimlerinin güçlü bir birleşimi olan bu kitapta, beynin karmaşık işleyişini anlamak için bilimsel çalışmalardan örnekler ve aynı zamanda, günlük yaşantımızda etkili bir şekilde iletişim kurabilmek için kelimeleri nasıl seçip kullanmamız gerektiği üzerine pratik ipuçları sunuluyor.
Kelimeler Beyninizi Değiştirebilir, her yaştan okuyucunun beyin ve dil arasındaki ilişkiyi anlamasına ve etkili iletişim becerileri geliştirmesine yardımcı olacak bilgilerle dolu bir rehberdir. Bu kitap, kelimelerin gücünü kavramak ve hayatını daha anlamlı kılmak ve pozitif yönde şekillendirmek isteyen herkes için vazgeçilmez bir kaynak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Andrew Newberg
Çevirmen:Nilüfer Şen

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.