idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Uçuyordum. Kanatlarım parıl parıl parlıyordu güneşte. Çamura bulanmış ayaklarıma aldırmadan tahta kapıdan çıkıp sokaklara koşuyordum. Gülnihal hayranlıkla bakıyordu bana. Kim bilir belki de geçen bir kuş sanıyordu. Mustiş, eliyle beni işaret ediyordu.

“Şuna bakın!”

Onlar bana baktıkça ben daha da hızlanıyordum, kolumdaki yarayı unuttum çoktan.

“Çocukların yarası çabuk kabuk bağlar.”

Yarası dışarıdaysa elbette öyle olur, ya içerideyse, diyemiyordum. Bir anda güneş dağların ardına saklanmak için uzaklaşıyordu. Mavi gün turuncuya dönüyordu. Turuncuya batırılmış sulu boya fırçası bardağın içine bırakılmış gibiydi. Ali, arkamdan sesleniyordu. Birazdan annemle babam görünürdü toprak yolda. Ekmek evinin önünde yerimizi aldık bile.

“Önce babamın başı görünecek Alicik.”

İlk kez duymuş gibi her gün tekrar ettiğim lafları dikkatle dinliyordu kucağımdaki yerinde.

“Sonra da anneminki.”

Öznur Yapıcı’nın ilk kitabı; aile, iletişim, sevgi ve paylaşım temalarını öne çıkararak bize çocukluğumuzun sıcacık yanını hatırlatıyor. Zeynep’le birlikte günlük yaşam içindeki duygularınızı yeniden keşfedeceksiniz.

 

 

Bu kitap, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü Edebiyat Eserlerini Destek Projesi (EDES) kapsamında ‘İlk Eser Desteği’ne layık görülmüştür.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.