idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hatırlamak, hayatta kalanlara güç, ölenlere miras, ailelerine de rahatlık verir. Ancak bunun da ötesinde Holokost’un nedenlerini, ilerleyişini ve sonuçlarını hatırlamak, soykırım olgusunu daha iyi kavramamızı ve ırksal çatışmanın tehlikelerine karşı daha duyarlı bir hale getirir.

1920’li yılların ortalarına değin Alman ulusal siyasetinde bir lider pozisyonundan ziyade odak noktasına aldığı propaganda üzerine yoğunlaştı. Bu andan itibaren hem parti üyeleri tarafından gördüğü destek hem de parti başkanı olarak sahip olduğu güç sayesinde daha baskın olmaya başladı. Söylemleri bu durumun etkisiyle milliyetçi grupları bir araya getirmeyi arzulayan bir hale büründü. Kavgam, Hitler’in zayıf ve sorunlu Almanya’yı kurtuluşa götürecek kahramanının rolü üzerine bir çalışmadır.

Hitler’in bu metni, yaratmak istediği toplum idealinin erken bir ifade olarak yorumlanmamalı. Hitler burada kendisini bir ideolog olarak sunar ve çoğu durumda vizyonunu gerçekleştirmenin gerektireceği ayrıntılarla boğuşmaz. Sendikalar, medyanın kontrolü, ittifaklar, ideal Alman eğitim sistemi veya frengi gibi konularda daha somut ve keskin bir dil kullanır. Yahudilerin Almanya ve dünyanın geri kalan yerleri için oluşturduğu “tehdit” üzerinde sıkça durur ve Yahudi tehdidine karşı bir “hesaplaşma” içine gireceğinin dökümünü oluşturur.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.