idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Adolf Hitler’in, Landsberg Cezaevi'nde hapis yattığı dokuz aylık dönemde kaleme aldığı Kavgam veya Almanca orijinal ismiyle Mein Kampf, Hitler tarafından yazılan otobiyografi olduğu kadar siyasi manifestodur.
 
Adolf Hitler'in, II. Dünya Savaşı'nın en büyük kabuslarından birini yaratan ideolojisinin temellerini attığı, 'Mein Kampf' adlı eseri, sadece bir otobiyografi değil aynı zamanda karanlık bir siyasi manifestodur. Hitler, dokuz ay boyunca hapis yattığı Landsberg Cezaevi'nde kaleme aldığı kitabında, milliyetçi, otoriter ve antisemitist fikirlerini savunur. Kitap, onun gelecekteki liderlik rolüne dair ipuçları da verir ve Almanya'nın tarihindeki olaylar hakkında ayrıntılı bilgi sunar. Tüm bu nedenlerden dolayı, 'Mein Kampf', tarihin en tartışmalı ve etkili eserlerinden biri olarak kabul edilir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.