product image
Alfa Yayıncılık
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 91.8 TL = 91.8 TL
11 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2022
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
1799’da Napoleon Bonaparte'nin Akka Kalesi kuşatmasından birkaç ay önceki bir savaşta ölümcül bir yara alan genç bir Türk askeri bir Fransız kaptan tarafından kurtarılır. Mısır'ın belki de en zengini olan bu genç asker, yani Kamil Paşa, açgözlü ailesinden ve ailesinin kışkırttığı Kavalalı Mehmed Ali Paşa'dan kaçırdığı mirasını bilinmeyen bir adaya gömer. Ancak kurtarıcısını unutmamıştır. Yıllar sonra, hazinenin saklı olduğu adanın enleminin belirtildiği mektubun mirasçısı gözüpek Saint-Malolu Pierre Antifer, yeğeni Juhel, dostu Gildas Trégomain’le birlikte hazinenin peşine düşer. Onlara, miras hükümlerinin yerine getirilmesiyle görevlendirilen İskenderiyeli noter İbni Ömer ve Kamil Paşa’nın mirasından mahrum ettiği yeğeni Murad'ın oğlu kötü niyetli Sauk da sahte bir kimlikle katılınca grup tamamlanmış olur...
 
 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

91,80 TL