idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kangal güzel ülkemizin en kıymetli sembollerinden biri.
Elbette çocuklarımızın bu değerleri tanıması gerekir..
Kendi degerlerine yabancılaşmış baska toplumların değerlerinin esiri olur. Kangal toros Anadolu insanının yaşadıkları acılara,mutluluklara zorluklara, geleneklerine ve göreneklerine şahit olmus yüzyıllardır anadolu insanına yoldaş olmustur..
Kangal toros ile birlikte  Anadolu insanının yaşadığı hayatı, toprağın önemi, hayvanların önemi, bu hikayelerle çocuklarımız duymadıkları bir çok kelimeleri öğrenecek en önemlisi sorguluyacak doğruyu bulmaya çalışacak.

Bembeyaz tüyleri ve alnının ortasındaki benek Kangal Toros`un en belirgin özelliğiydi Sahibi Nuri amca onu daha küçük bir yavruyken Sivas`ın Kangal İlçesinden getirtmişti. Şimdi bu küçük yavru hızla büyümüş cesaretiyle ve heybetiyle göz kamaştırıyordu.

4 Kitap her biri 48 sayfa 10 Farklı Hikaye Resimli

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.