idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Herkes ayağa kalktı. Hâkim kararı açıklıyor;
“Türk Ceza Kanununun bilmem kaçıncı bendinin kaçıncı fıkrasına göre, Cavide’den doğma Turan kızı, Elvan Torun, sekiz kişiyi öldürmekten, altı erkeğin erkeklik uzuvlarını keserek bedene zarar vermekten, -temyiz hakkı saklı olmak şartıyla- yirmi yıl, üç ay, 18 gün ağır hapis cezasına çarptırılmıştır!”
Salonda der??n bir sessizlik oldu. Sinek uçsa kanat sesi duyulacaktı. Şu an tüm gözler kadının üzerindeydi. Elvan ise, olduğu yerden salonda bulunanlara doğru dönmüş, iki parmağıyla zafer işareti yaparak haykırıyordu:
-Ben sizin adaletinize sı…yım bay çok yüksek Hakim amca! Sesi salonda yankılanıyordu. Savunma sırasında gösterdiği tevazu gitmiş, yerine, y??ne saldırganlaşan bir Elvan gelmişti. Ancak yine de kadının yüzünde insanı hayrete düşüren mağrur bir ifade, bir duruş vardı…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.