idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bir narsistle ilişki içinde olup olmadığınızı nasıl anlarsınız ve bu konuda ne yapabilirsiniz?

Narsisizm modern bir salgındır ve hızla yayılmaktadır. Narsistlerin dış görünüşleri güzel ama içleri boş olma eğilimindedir. Genellikle başarılı olsalar da kontrolcü, manipülatif, hak sahibi, kibirli ve empati yoksunudurlar. Eğer partneriniz bir an karizmatik ve çekici olup bir sonraki an sizi hayal kırıklığına uğratıyor, huzursuz ediyor ve kendinizden şüphe duymanıza neden oluyorsa, bir narsistle ilişkiniz olabilir. Bu tehlikeli ilişki, sizi yıpratabilir ve nihayetinde psikolojinizi bozabilir. Bazen ayrılmak en sağlıklı seçenektir. Ancak bazen bu bir seçenek gibi hissettirmez ve kalmak için; çocuklarınız, finansal güvenliğiniz, dini inançlarınız veya sadece âşık olmanız gibi güçlü nedenleriniz olabilir.

Kalmalı mıyım yoksa Gitmeli mi?, ile Dr. Ramani Durvasula size aynı hataları yapmaktan vazgeçmenize yardımcı olacak araçlar sunuyor. Nelere dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor ve zor durumları yönetme konusunda rehberlik ediyor. Bu dürüst hayatta kalma kılavuzu, patolojik narsisizmin gerçek zeminine dayanmaktadır ve bu zeminde nasıl gezineceğinize ve gerçek benliğinizi nasıl geri kazanacağınıza; nasıl iyileşme sağlayacağınıza ve sağlıklı bir yaşamı nasıl yaşayacağınıza dair bir yol haritası çiziyor. İster kalın, ister gidin!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Ramani Durvasula
Çevirmen:Serin Üçer

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.