idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Onlar, Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi vesellemin can yoldaşları… Onlar, İslâm’ın ilk bayraktarları… Onlar, her birimizin örnek alması gereken kahraman sahabiler...
Kahraman Sahabiler çizgi roman dizisinde, Asr-ı Saadet döneminde yaşamış 5 sahabinin hayatlarından kesitler anlatılıyor. Dizideki kitaplarda Amr bin El-Cemuh’un fedakârlığı,  Ebu Seleme’nin sadakati, Mecze bin Sevr’in cesareti, Abdullah bin Huzafe’nin korkusuzluğu ve Ebu Tarif’in cömertliği akıcı bir anlatım ve kaliteli çizimlerle okurun beğenisine sunuluyor. Bu alanda bir ilk olma özelliği taşıyan Kahraman Sahabiler çizgi roman dizisi ile yeni nesiller, sahabilerin hayatlarını renkli ve ilgi uyandırıcı çizimlerle okuma imkânını buluyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.