idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yaşar Şahin Anıl, yeni romanı Kaderdeki Aşk ile okuruyla buluşuyor. Köy Enstitüleri mezunu bir emekli öğretmenin Çanakkale'de kurduğu 'Epiküros Bahçesi'nde bir araya gelen dostlar, tadına doyulmaz sohbetler. Edebiyat öğretmeni Elif, Avukat İrfan, ev kadını Nazlı, işadamı Ahmet, Parisienne Julie... aşk, sevgi, dostluk, erdem. Tutkulu, çalkantılı bir sevda hikâyesini odağına alan yazar, arka planda Türkiye'nin yakın tarihini ve taşradaki insan ilişkilerini ustalıkla işliyor. Sürükleyici, sürprizlerle dolu bu romanı elinizden bırakamayacaksınız.

Kitaptan tadımlık bir alıntı:

“Ben seni daha sıska, çelimsiz, gösterişsiz küçük bir kızken bile sevmiştim. Sana hayrandım. Oysa artık güzellikte rakibi olamayacak, kusursuz, herkesin peşinden koştuğu bir genç kadın olmuştun. Antik çağlarda Hellenler, kibarlık ile kahramanlığın aynı insanda toplanmış olmasını Kalokagathia kelimesiyle ifade ederlerdi. Yani bir insan güzel olduğu kadar bilgili, cesur olduğu kadar nazik, zengin olduğu kadar mütevazı ise ancak o zaman mükemmel yani erdem sahibi sayılırdı. İşte benim için sen böyle bir varlıktın. Seni yalnızca evlenilebilecek bir kadın olarak göremezdim.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.