idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“David’in, başından geçenleri sağ salim atlattığına sevindim. Çok ürkütücü şeyler yaşadı.” Çakan şimşekle aydınlanan karanlık, korkunç gerçeği gözler önüne serdi –merdivenler burada bitiyordu, bir adım daha atmış olsaydım kat kat aşağıdaki kaldırım taşlarına düşüp ölecektim. David Balfour amcası Ebenezer’i ziyaret ettiğinde mirası hakkında iyi haberler duymayı umuyordu. Oysa kendini ölümcül bir komplonun tam ortasında buldu: Kaçırılmış ve Amerika’ya gidecek bir gemiye bindirilmişti. David, Alan Breck Stewart isimli İskoç bir askerle ahbap olduğunda, Alan’ın İngiltere Kralı’na başkaldırdığını öğrendi. Kral George’nin sadık bir bendesi olan David, Alan’ın hayatının tehlikede olduğunu fark edince ne yapacak? David kısa zaman içinde, İngiliz askerleri tarafından tutuklandı. Tehlikelerle dolu İskoçya topraklarından kaçabilecek mi, peki ona kim yardım edecek?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Robert Louis Stevenson
Çevirmen:Okhan Gündüz

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.