idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Şirketlerin imajı insanlar ve çevre yerine kâra odaklı gibi görünse de bu sürdürülebilir ve sağlıklı bir durum değildir. Şirketler, dünyanın karşı karşıya olduğu büyük krizlere karşı çözümün bir parçası olmak zorundadır.
Bilinçli Kapitalizm hareketinin öncülerinden Raj Sisodia ve organizasyonel inovasyon uzmanı Michael J. Gelb, bu etkileyici kitabı yazma kararı alırken iş dünyasının neden olduğu gereksiz acıların ve çevre tahribatının giderek arttığı bir döneme denk geldiler. İnsanlar, tam zamanlı veya birden fazla işte çalışmalarına rağmen geçim sıkıntısı çekebiliyorlar. Depresyon ve stres, kronik sağlık sorunlarına yol açarak artış gösterdi. Ayrıca, serbest piyasa kapitalizmini savunanlar ile sosyalizmi savunanlar arasındaki çatışma ve bölünme, sorunlarımızı çözmek yerine daha da kötüleştirdi.
İyileştiren Organizasyonlar, derinlemesine yapılmış kapsamlı görüşmeler ve ilham verici vaka çalışmalarına dayanarak, iş dünyasının nasıl iyileştirici bir güç hâline gelebileceğini göstermektedir. Bu dönüşümün öncüsü olarak ilerleyen büyük şirketlerin sadece kârlı olmakla kalmayıp, aynı zamanda çalışanlarını sevindirmelerini, sadık müşterilere sahip olmalarını, toplumlarına olumlu katkılarda bulunmalarını ve çevrelerini korumalarını detaylandırarak anlatmaktadır.
Bu kitap, dünyanın birçok düzeyde iyileşmeye ihtiyaç duyduğu bir dönemde iş dünyasının nasıl bir değişim yaratabileceğini gösteriyor. İnsanların ve çevrenin iyiliği için çaba gösteren organizasyonların yol haritasını sunuyor. İş dünyasının ruhunu yeniden keşfetme zamanı geldi, bu kitap da bu yolculuğun başlangıcı!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Michael J. Gelb
Çevirmen:Serin Üçer

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.