idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bana diyorlardı ki: 'Hocam, ikinci kitabı ne zaman yazacaksınız?' Ben de diyordum ki: 'İkinci bir kitap yazarsam, AŞK üzerine yazarım herhalde...'

...Ne demiş Yunus Emre:

'Dağa düşer kül eyler,
Gönüllere yol eyler,
Sultanları kul eyler,
Hikmetli nesnedir aşk'

Aşk, IŞK kökeninden geliyor. Aydınlatıyor sanki...

Yüzyıllar önce Anadolu'da yaşamış, Çedikçi Süleyman Çelebi isminde bir Mevlevi Dedesine,'En büyük mürşid kimdir?'diye soruyorlar... Merhum Şair Enis Behiç Koryürek'in ruhunu şad edelim. O'nun vesilesi ile alınan tebliğinde diyor ki Çelebi:

'Hayatımızda en büyük mürşid; tabiat, daha doğrusu, tabiata ve tabi­atın gizlediği mana ve sırlara karşı duyacağımız aşk ve alakadır. Ol seb­epten AŞK, en büyük ve en kavi mürşiddir.'

İşte bu, kendime ve evrene karşı duyduğum ilgi ve alaka, bende 'Kung Fu Aşkı' olarak tecelli etmiş.

Yanacaksınız ki AŞK/IŞK olsun.
İşte bunlar hep Tai Chi, değil mi?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.