idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Ülkemizde 2012 yılı itibariyle yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda uluslararası düzeyde standartlar yakalanmış olup, kamu kurum ve kuruluşları da dahil olacak şekilde uygulamalara başlanmıştır. Bu kitap özellikle yüksek öğrenimine başlamış öğrenciler başta olmak üzere herkes için temel bir el kitabı olmak ve farkındalık oluşturmak amaçlanarak hazırlanmıştır. Kitap içerisinde teknik bilgiler yer almakla beraber, konularda temel düzey esas alınmıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında var olan eserlerin teknik bilgi donanımlarına ek olarak temel eğitim konusunda destek sağlamak amacı güden bu kitap; Prof. Dr. Sevil ÖZGER İLHAN gözetmenliğinde Mehmet Erdem GÜNEY tarafından ortaya konulmuş ‘Bir devlet üniversitesinde çalışan teknik personelin iş kazası ile karşılaşma sıklığı ve kişisel koruyucu donanım kullanım durumu’ başlıklı yüksek lisans tezinden üretilmiştir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.