idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) 

 

Bu önemli kaynak kitap İş kazası geçiren veya meslek hastalığına tutulan sigortalılara ve bunların işverenlerine, yol haritası oluşturacak, iş kazası veya meslek hastalığı süreçlerinde tarafların nelerle karşılaşacakları yönünde bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Meydana gelen iş kazası ve meslek hastalığı vakaları için yürütülen inceleme/soruşturma süreci hakkında bilgi verilmiş, örneklere de yer verilerek iş kazası ve meslek hastalığının anlaşılması sağlanmaya çalışılmıştır.

İş kazası ve meslek hastalıkları çalışma hayatında karşılaşılan risklerdir. Hem çalışan için hem de işverenler açısından önem taşıyan bu durumla ilgili ülkemizde gerekli yasal düzenlemeler yapılmıştır. Bununla birlikte, işçi ve işverenleri ilgilendiren bu yasal düzenlemelerin uygulaması tam olarak bilinmemektedir. 

 

Editör: Savaş Kanbur

 

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.