idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

“Çocuğun uzattığı börek ıspanak kokuyordu. Koltuğuna geçti. Çok lezzetliydi börek. Ispanaklı börek nasıl böyle bir performans sergileyebiliyordu? Sağ gösterip sol vurmuştu. Ispanaklı böreğin kırk yıl olmasa da iki günlük hatırı vardı. Yediği akşamla üç eder. Üst kattakilerin gürültülerini üç akşam sineye çekti. Tatlı bile geldi. Evi yıkıp yeniden yapıyorlardı herhalde. Hiç bitmeyecek gibi gırr, pırr, vırr… Böyle devam edemezdi ama. Üç akşama eyvallah, demişti zaten. Yarın akşam da matkap görevini yapmayı ebediyen terk etmezse çıkıp söyleyecekti.”

İronik mizahı ile Aynur Dilber, İnsanlığın Delirimi’nde alışkanlıklarımızı kırıp bildiğimiz ne varsa tepetaklak ederek absürd olayların ve atmosferlerin içine çekiyor bizi. Her biri birer başkaldırı niteliğindeki öyküleri ile okurunu, içinde yaşadığı toplumun sorgu yargıcına dönüştürüyor. 'Başka türlüsü nasıl olurdu?' sorusu izleğinde kurduğu karşıtlıklarla, yargıladığımızın, kimi zaman aynadaki yansımamız olduğunu bize acı tebessümlerle fark ettiriyor.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.