idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Mustafa Ergün Şencan, bu deneme eserinde kültür kökenlerini unutmuş olan (nisyan içinde olan) günümüzün Türk insanını edebî bir dille uyandırmaya çalışıyor. Başlıktaki 'Postmodern Şathiyye' sözleri, klasik şeriat kavramlarından uzak, Vahdet-i Vücut felsefesine uygun, bütünsel bir bakışla günümüzün değerlerine yaklaşacağını bildiriyor. Türk insanının ne derece dilinden, yazısının inceliklerinden ve hatta tarihî geçmişinden uzaklaşıp, öz benliğini unuttuğunu şu sözlerle açık seçik ifade ediyor: “Tüm şapkalı harflerle vedalaştık ve Uygurlar ve Göktürkler ve Hunlar ile de...” Kitapta bir yanda Mevlâna'nın aşkını ve umudunu, diğer yanda modern dönemin karamsarlığını ve umutsuzluğunu buluyoruz. Klasik ile moderni ve hatta postmoderni edebî bir dille yorumlayan bu eser, günümüzün sorunlarına hem doğu hem de bati kültürünün kavramlarıyla yaklaşarak, okuyucunun zihninde ekşi ile tatlı karışımı bir tat bırakıyor.'

Doç. Dr. Haluk Berkmen

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.