idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bireysel psikoloji ekolünün kurucusu olan Alfred Adler, İnsanı Tanıma Sanatı’yla bireysel psikolojinin ilkelerini oldukça geniş bir okuyucu kitlesine açıklıyor. Bireyin gerek insanlarla, gerek kendisiyle kurduğu ilişkinin önemine, ruhsal ve fiziksel sorunlarına ve bunların psikolojik temellerine değiniyor.

Toplumsal sorunların bireyin hatalı davranışlarından ve psikolojik sorunlarından kaynaklandığını savunan Adler, bu kitapta bireyin hatalarını fark etmesi ve topluma uyum sağlayabilmesi için çözüm önerileri sunuyor. Yazarın aile, çocukluk, aşağılık duygusu, üstünlük çabası, bilinçaltı, erkek-kadın ilişkisi ve karakter özellikleri gibi kavramları irdelediği bu kitap, kendini tanımak, hatalarını anlamak ve hatalı davranışlarının altında yatan psikolojik sorunu öğrenmek isteyenler için bir kılavuzdur.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.