Lenovo ThinkPad E480 (20KN005ETX) Notebook Adaptör Şarj Cihazı
İnfostar Lenovo ThinkPad E480 (20KN005ETX) Notebook Adaptör Şarj Cihazı
1.407,40 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Lenovo ThinkPad E480 (20KN005ETX) Adaptör Teknik Özellikleri:
INFIB15
Marka: İnfostar
Durumu : %100 Uyumlu Muadil
Voltaj: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V Destekler
Kapasite: 1.5A, 2A, 2.25A, 3A, 3.25A Destekler
Güç: 10W, 18W, 30W, 36W 40W, 45W, 60W, 65W Destekler