Casper A12-065N2A  Laptop  Notebook Adaptör Şarj Cihazı
İnfostar Casper A12-065N2A Laptop Notebook Adaptör Şarj Cihazı
694,31 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Casper A12-065N2A Adaptör Teknik Özellikleri:
INFHR02
Marka: İnfostar
Durumu : %100 Uyumlu Muadil
Voltaj: 19V
Kapasite: 3.42A (2.1A ve 2.37A destekler)
Güç: 65W (40W ve 45W uyumlu)
Renk: Siyah
AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
Uç Çapı: 4.0 x 1.7 mm