idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Her şeyin bir mevsimi vardır

Güneşin altındaki her amacın vakti vardır

Ayrılık ve kavuşmaların bir zamanı vardır

Aşk varsa, yaşanılan her mevsim bahardır

Ayrılık ve kavuşmaların gölgesinde yarım asırlık bir aşkın anlatıldığı Ömrümün Dört Mevsimi, okurları duygusal ve anlam yüklü bir yolculuğa davet ediyor.

İlk gençlik çağında bir yaz akşamı karşılaştığı Bahar’a ilk görüşte vurulan Osman’ın bir anda hayatı değişir. Uzun hayat yolculuğu boyunca inişler ve çıkışlar yaşar. Fakat aşkının ve hayallerinin peşinden koşmaktan hiçbir zaman vazgeçmez. Yolları ayrılmış olsa da yazgısı sevdiğini hayatının farklı mevsimlerinde ve hiç ummadığı yerlerde karşısına çıkartacaktır.

Aşkın ve hayatın dört mevsiminin akıcı bir dil ve sürükleyici bir kurguyla anlatıldığı Ömrümün Dört Mevsimi, okurları roman kahramanlarının renkli dünyasına götürüyor. Kitabın sayfaları ilerledikçe okurlar, Osman ve Bahar’ın yaşadıkları olaylara tanıklık ederken sevinçlerine, mutluluklarına ve acılarına ortak oluyor.

Yaşanmış bir hikâyeden esinlenilerek kaleme alınan Ömrümün Dört Mevsimi, edebiyat tutkunlarının zevkle okudukları etkileyici bir roman.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.