idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Her birimiz, şimdi ve burada olağanüstü olma kapasitesine sahibiz. Bu kapasite yalnızca kendimizi yeteneklerimizin sınırına doğru zorladığımızda ortaya çıkar. Konfor alanımızın çok ötesinde, kim olduğumuzu ve ne olabileceğimizi bulduğumuz yer burasıdır. Başka bir deyişle, imkânsızı başarıp başaramayacağınızı keşfetmenin tek gerçek yolu imkânsızı başarmaya çalışmaktır.”

İmkânsız olanı başarmak için ne gerekir? Sınırlarımızı geçmek, beklentilerimizi aşmak ve en büyük hayallerimizi en yeni başarılarımıza dönüştürmek için ne yapmalıyız?

Çok satan yazar ve en yüksek performans uzmanı Steven Kotler, atletler, sanatçılar, bilim adamları, CEO'lar ve daha fazlasının sırlarını açıklıyor ve bize yeteneklerimizin ötesine nasıl uzanabileceğimizi öğreterek imkânsız gibi görünen hayalleri hepimiz için çok daha ulaşılabilir hâle getiriyor.

Bildiğimizden çok daha fazlasını yapabiliriz. İmkânsızlık Sanatı’nın merkezindeki mesaj budur. Sınırları zorlamayı ve olağanüstü başarıları mümkün kılan insan potansiyelini keşfetmeye odaklanan ilham verici olan bu eser, insanların genellikle imkânsız olarak gördükleri hedeflere nasıl ulaşabileceklerini ve sıradışı başarıların arkasındaki bilimsel ve psikolojik prensipleri ele alıyor.

İlham verici ve hevesli, uygulanabilir ve erişilebilir; İmkânsızlık Sanatı’yla, en yüksek performansınız için nasıl ilerleyeceğinizi anlayacak ve hayatınızın olumlu yönde nasıl değişip geliştiğine tanık olacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.