idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bu kitapta Klein benliğin nedensel açıdan etkili, deneyimde ve davranışta farklı roller oynayan, metafiziksel açıdan farklı (maddi ve gayri-maddi) veçhelere sahip gerçek bir fenomen olduğunu ileri sürüyor. Bir bütün halinde benliğin ancak bu iki farklı veçhenin etkileşimi sonucunda fenomenolojik bir gerçeklik haline gelebileceğini iddia ediyor.
 
Mevcut gerçeklik anlayışımızı tekrar gözden geçirmeyi zorunlu kılan benliğin bu farklı veçheleri; aralarındaki olası etkileşimler, fiziksel alandaki nedensel kapalılıkla ilgili sorunlar, enerjinin korunumu ilkesi ve benzeri bir dizi mesele bağlamında kapsamlı bir analize tabi tutuluyor.
 
Klein, kişisel sahiplik hissinin kaybından muzdarip bireylere ait büyük oranda kendi laboratuvarındaki vaka çalışmalarından elde ettiği benlik-bildirimlerine dayalı kanıtları sunuyor. Kişisel sahipliğin, gerçekliğin bu iki farklı yönünü birbirine bağlayarak maddi ve maddi-olmayan benlikler arasındaki metafiziksel boşluğu kapatan ve böylece, temelindeki çokluğa rağmen birleşik bir benlik hissi deneyimlememize imkan tanıyan bir unsur olabileceğini savunuyor.
 
İki Benlik psikoloji, nörobilim, felsefe ve psikiyatri gibi alanlarda çalışanlar başta olmak üzere, benlik sorununa ilgi duyan herkesin keyifle okuyacağı bir kaynak eser.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.