idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (5)
  • Soru ve Cevap (1)

Hayatı yeniden biçimlendirmek için yeni keşiflere yönelirken bir yol haritasına sahip olmak istemez miydiniz? Beyninizi şartlandırarak hayatınızdaki zorluklarla kolayca mücadele etmek için pusulaya sahip olmak harika bir fikir, değil mi? Amerikalı Yazar Anthony Robbins, kitabında buna yönelik faydalı tüyolar veriyor. Kişisel gelişim kategorisindeki kitapta genel olarak zihinsel ve duygusal açıdan kişinin kendi kendine oluşturduğu zorlukları ya da engelleri aşabileceği metotlar işleniyor. Yaşamınızda yol haritası olacak bu kitabın içeriğine gelin, bir göz atalım.

 

"İçindeki Devi Uyandır" adlı kitabını neden okumalısınız?

İçindeki Devi Uyandır kitabını okuduğunuzda, farkında olmadan, hayatınızı yönlendiren ön yargılarınızı kırmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Bunun nedeni, kitabın tamamında insanların yaşamlarında mücadele etmekten yorulduğu zorlukları aşmak için pratikler yaptırılması. Sayfaların arasında, doğru olmayan tutumlarınızı kalıcı olarak değiştirmek için alıştırmalar var. Kitaptaki bölümleri sırasıyla okuyup bu alıştırmaları özümsedikten sonra yeni kazanımlar kişisel gelişiminize katkı sağlıyor. Böylece günlük hayatınızın verimliliği artıyor ve karmaşa anında doğru analizler yapabiliyorsunuz. Bu kitap bir nefeste okuyup kenara konulacak türde bir çalışma değil! Uygulamalı bölümler içerdiği için dikkat kesilerek okunmalı ve üzerinde düşünülmeli. Çok basit ama bir o kadar da etkili yöntemler içeren bu kitap, sınırlarını aşmak isteyen okurlar için harika motivasyon kaynağı!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Anthony Robbins, kişisel gelişim alanında önemli çalışmalara imza atmış bir motivasyon konuşmacısı. Yazar kaleme aldığı kitaplarının yanı sıra verdiği seminerler ile de pek çok insana ulaşıyor. Robbins, milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor! İçindeki Devi Uyandır kitabının ilk baskısı 1997 yılına ait. 631 sayfadan oluşan kitap Belkıs Çorakçı Dişbudak'ın çevirisiyle İnkılâp Kitabevinden çıktı. Yazar Anthony Robbins'ın bu kitabı yazdığında, alanında yaklaşık 20 yıllık bir tecrübeye sahip olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir! Kitabı sakin ortamda okumanız ondan üst düzeyde verim almanızı sağlar. Bu yüzden kitabı okurken kısık sesle rahatlatıcı ve motivasyon verici müzikler dinleyebilirsiniz. Ayrıca yazarın 2010 yılından itibaren çeşitli dizi girişimleri ve belgeselleri var. Bunlardan en ünlü olanı 2016 yılında gösterime giren "Tony Robbins: I am Not Your Guru" (IMDb: 6,6/10) isimli belgesel. Belgesel 190 ayrı ülkenin diline çevrilmesi sayesinde geçmişten günümüze hâlâ geniş kitlelere ulaşıyor.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

 

Yazarın 1986-2022 yılları arasında tam 60 adet kitabı bulunuyor! İçindeki Devi Uyandır kitabından sonra dilerseniz yazarın çok beğenilen Sınırsız GüçBir Dosttan Pusulalar ve Dev Adımlar kitaplarını da keyifle okuyabilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Anthony Robbins
Çevirmen:Belkıs Çorakçı Dişbudak

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.