idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yetişkin olmanın nasıl olduğunu merak eden çocuklara.
Hala çocuk olmanın nasıl olduğunu merak eden yetişkinlere.
 
Sevgili çocuklar, her yetişkinin içinde bir çocuğun yaşadığını biliyor muydunuz? Yetişkinler meşgul ve stresli taklidi yaparak bu gerçeği gizlemeye çalışırlar ama bildiğiniz gibi, çocukları gizlemek imkansızdır çünkü çocuklar bazen dışarı çıkıp OYNAMAK isterler!
 
Bu kitap hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap ediyor. Yetişkinlerin neden bazen tuhaf davrandıklarını ve hepimizin içindeki çocuğu korumanın ne kadar önemli olduğunu açıklayarak eğlenceli görseller eşliğinde sizlere keyifli bir okuma sunuyor.
 
“Sevgi, yaşam ve anı yaşamakla ilgili gerçekler, her yaşa hitap eden bu eğitici kitapta mizahi bir şekilde işleniyor.” -- FOREWORD REVIEW

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.